PTKM10R-50
Přehled produktu
Part Number: PTKM10R-50
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
Datasheety: PTKM10R-50.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM10R-50
Part Number PTKM10R-50 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10074 pcs Datový list PTKM10R-50.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
stínění Shielded Série PTKMR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM10R-50 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 35MHz Detailní popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 7.36A
Proud - Saturace 1.7A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM10R-121H
PTKM10R-121H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Na skladě: 12866 pcs
Stažení: PTKM10R-121H.pdf
RFQ
PTKM10R-50H
PTKM10R-50H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH