2512R-392J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2512R-392J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Datasheety: 2512R-392J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2512R-392J
Part Number 2512R-392J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74103 pcs Datový list 2512R-392J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
stínění Unshielded Série 2512R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 2512R-392J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3.9µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 3.9µH Unshielded Inductor 702mA 820 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 820 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 702mA
Proud - Saturace 527mA