2512R-333J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2512R-333J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
Datasheety: 2512R-333J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2512R-333J
Part Number 2512R-333J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80382 pcs Datový list 2512R-333J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
stínění Unshielded Série 2512R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 2512R-333J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 33µH Unshielded Inductor 326mA 3.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 326mA
Proud - Saturace 245mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
2512R-392J
2512R-392J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Na skladě: 74103 pcs
Stažení: 2512R-392J.pdf
RFQ
2512R-392K
2512R-392K
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 63637 pcs
Stažení: 2512R-392K.pdf
RFQ
2512R-333F
2512R-333F
Popis: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
Stažení: 2512R-333F.pdf
2512R-332K
2512R-332K
Popis: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
Stažení: 2512R-332K.pdf
2512R-332J
2512R-332J
Stažení: 2512R-332J.pdf
2512R-333K
2512R-333K