2512R-333H
Přehled produktu
Part Number: 2512R-333H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
Datasheety: 2512R-333H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512R-333H
Part Number 2512R-333H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55584 pcs Datový list 2512R-333H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512R-333H TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 33µH Unshielded Inductor 326mA 3.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 326mA
Proud - Saturace 245mA