1812R-153J
API DelevanAPI Delevan
1812R-153J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-153J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Datasheety: 1812R-153J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-153J
Part Number 1812R-153J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86432 pcs Datový list 1812R-153J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812R-153J TR 500
1812R153J
DN42118JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 17MHz Detailní popis 15µH Unshielded Inductor 283mA 2.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 283mA