1812R-152H
API DelevanAPI Delevan
1812R-152H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-152H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
Datasheety: 1812R-152H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812R-152H
Part Number 1812R-152H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78604 pcs Datový list 1812R-152H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-152H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.5µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 70MHz Detailní popis 1.5µH Unshielded Inductor 578mA 600 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 578mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812R-152G
1812R-152G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
Na skladě: 43103 pcs
Stažení: 1812R-152G.pdf
RFQ
1812R-151K
1812R-151K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM