1812R-154H
API DelevanAPI Delevan
1812R-154H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-154H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
Datasheety: 1812R-154H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812R-154H
Part Number 1812R-154H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80381 pcs Datový list 1812R-154H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-154H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 150µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 6MHz Detailní popis 150µH Unshielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 149mA
Související produkty
1812R-153K
1812R-153K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD