1331-224J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1331-224J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Datasheety: 1331-224J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1331-224J
Part Number 1331-224J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 30475 pcs Datový list 1331-224J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-224J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 220µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 10MHz Detailní popis 220µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 64mA
Proud - Saturace 20mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331-223J
1331-223J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Na skladě: 33957 pcs
Stažení: 1331-223J.pdf
RFQ
1331-223H
1331-223H
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 24167 pcs
Stažení: 1331-223H.pdf
RFQ
1331-222K
1331-222K
Popis: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM