1331-223J
Přehled produktu
Part Number: 1331-223J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Datasheety: 1331-223J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331-223J
Part Number 1331-223J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 33957 pcs Datový list 1331-223J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-223J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 24MHz Detailní popis 22µH Shielded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 4.9 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 96mA
Proud - Saturace 96mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331-224K
1331-224K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Na skladě: 38274 pcs
Stažení: 1331-224K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM