1331-272J
Přehled produktu
Part Number: 1331-272J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Datasheety: 1331-272J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331-272J
Part Number 1331-272J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 43654 pcs Datový list 1331-272J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 48 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-272J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 2.7µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 90MHz Detailní popis 2.7µH Shielded Inductor 193mA 1.2 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 193mA
Proud - Saturace 193mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331-271H
1331-271H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Na skladě: 24087 pcs
Stažení: 1331-271H.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na skladě: 21516 pcs
Stažení: 1331-273H.pdf
RFQ
1331-224K
1331-224K
Popis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Stažení: 1331-224K.pdf
Popis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Stažení: 1331-272K.pdf
1331-224J
1331-224J
Stažení: 1331-224J.pdf