1325-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1325-471J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
Datasheety: 1325-471J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1325-471J
Part Number 1325-471J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 22802 pcs Datový list 1325-471J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 1325
hodnocení - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1325-471J TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 470nH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 198MHz Detailní popis 470nH Shielded Molded Inductor 500mA 230 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 500mA
Proud - Saturace 500mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1325-471K
1325-471K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
Na skladě: 27991 pcs
Stažení: 1325-471K.pdf
RFQ
1325-394J
1325-394J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 390UH 52MA 21 OHM TH
Na skladě: 21231 pcs
Stažení: 1325-394J.pdf
RFQ
Popis: FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
Stažení: 1325-473K.pdf
Popis: FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH
Stažení: 1325-473J.pdf
Popis: FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH
Popis: FIXED IND 470UH 48MA 24 OHM TH
1325-4
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: BANANA PLUG DIY YELLOW
Stažení: 1325-4.pdf
Popis: FIXED IND 3.9UH 189MA 1.6 OHM TH
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety