1325-473J
Přehled produktu
Part Number: 1325-473J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
Datasheety: 1325-473J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1325-473J
Part Number 1325-473J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 21605 pcs Datový list 1325-473J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 1325
hodnocení - Q @ Freq 48 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1325-473J TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 19MHz Detailní popis 47µH Shielded Molded Inductor 79mA 9.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 9.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 79mA
Proud - Saturace 79mA