1325-393J
Přehled produktu
Part Number: 1325-393J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH
Datasheety: 1325-393J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1325-393J
Part Number 1325-393J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 22909 pcs Datový list 1325-393J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 1325
hodnocení - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1325-393J TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 39µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 20MHz Detailní popis 39µH Shielded Molded Inductor 93mA 6.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 93mA
Proud - Saturace 93mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1325-471K
1325-471K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
Na skladě: 27991 pcs
Stažení: 1325-471K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 390UH 52MA 21 OHM TH
Na skladě: 21983 pcs
Stažení: 1325-394K.pdf
RFQ
1325-334J
1325-334J
Popis: FIXED IND 330UH 60MA 16 OHM TH
Stažení: 1325-334J.pdf
Popis: FIXED IND 390NH 510MA 220 MOHM
Popis: FIXED IND 3.9UH 189MA 1.6 OHM TH