0805-681J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805-681J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM
Datasheety: 0805-681J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0805-681J
Part Number 0805-681J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4886 pcs Datový list 0805-681J.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
stínění Unshielded Série 805
hodnocení - Q @ Freq 23 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0805-681J TR 2000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvence - Self Resonant 200MHz Detailní popis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 2.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 190mA
Proud - Saturace -
Související produkty
0805-621K
0805-621K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 620NH 210MA 2.2 OHM