0805-56NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805-56NK
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56NH 500MA 340 MOHM
Datasheety: 0805-56NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0805-56NK
Part Number 0805-56NK Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 56NH 500MA 340 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4646 pcs Datový list 0805-56NK.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
stínění Unshielded Série 805
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0805-56NK TR 2000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 200MHz
indukčnost 56nH Výška - Sedící (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvence - Self Resonant 1.55GHz Detailní popis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 500mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0805-471K
0805-471K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470NH 220MA 1.7 OHM
Na skladě: 5750 pcs
Stažení: 0805-471K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 620NH 210MA 2.2 OHM