0805-5N6K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805-5N6K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
Datasheety: 0805-5N6K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0805-5N6K
Part Number 0805-5N6K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4754 pcs Datový list 0805-5N6K.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
stínění Unshielded Série 805
hodnocení - Q @ Freq 65 @ 1GHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0805-5N6K TR 2000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 5.6nH Výška - Sedící (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvence - Self Resonant 5.5GHz Detailní popis 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 600mA
Proud - Saturace -
Související produkty
0805-56NJ
0805-56NJ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 56NH 500MA 340 MOHM
Na skladě: 5401 pcs
Stažení: 0805-56NJ.pdf
RFQ
0805-621K
0805-621K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 620NH 210MA 2.2 OHM
Na skladě: 5294 pcs
Stažení: 0805-621K.pdf
RFQ
0805-561J
0805-561J
Popis: FIXED IND 560NH 210MA 1.9 OHM
Stažení: 0805-561J.pdf
Popis: FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM
Stažení: 0805-681K.pdf
0805-68NK
0805-68NK
Popis: FIXED IND 68NH 500MA 380 MOHM
Stažení: 0805-68NK.pdf
Stažení: 0805-56NK.pdf