MMF-25FRE14R3
Přehled produktu
Part Number: MMF-25FRE14R3
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
Datasheety: MMF-25FRE14R3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF-25FRE14R3
Part Number MMF-25FRE14R3 Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1/4W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2175427 pcs Datový list MMF-25FRE14R3.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMF Režim panel 14.3 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 14.3 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMF-25FRE14R
MMF-25FRE14R
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1/4W MELF