MMF-25FRE14K
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MMF-25FRE14K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
Datasheety: MMF-25FRE14K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MMF-25FRE14K
Part Number MMF-25FRE14K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1/4W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1870804 pcs Datový list MMF-25FRE14K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMF Režim panel 14 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 14 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film