PBM300PS48-C
XP PowerXP Power
PBM300PS48-C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBM300PS48-C
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 300W
Datasheety: PBM300PS48-C.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 299 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 299 pcs
  • Zpráva
Specifikace PBM300PS48-C
Part Number PBM300PS48-C Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 48V 300W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 299 pcs Datový list PBM300PS48-C.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 48V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
Série PBM Příkon (W) 300W
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Požadováno minimální zatížení No Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Účinnost 80% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 90 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 6.3A schválení -
Aplikace Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PBM300PS03-C
PBM300PS03-C
Výrobci: XP Power
Popis: AC/DC CONVERTER 3.3V 300W
Na skladě: 329 pcs
Stažení: PBM300PS03-C.pdf
RFQ
PBMBP
PBMBP
Výrobci: Carlo Gavazzi
Popis: PLASTIC HOLDER
Na skladě: 33487 pcs
Stažení: PBMBP.pdf
RFQ
PBMBN
PBMBN
Výrobci: Carlo Gavazzi
Popis: SWITCH CONTACT HOLDER PLASTIC
Na skladě: 32652 pcs
Stažení: PBMBN.pdf
PBM300PS24-C
PBM300PS24-C
Výrobci: XP Power
Popis: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Na skladě: 343 pcs
Stažení: PBM300PS24-C.pdf
PBMBM
PBMBM
Popis: SWITCH CONTACT HOLDER METAL
Stažení: PBMBM.pdf
PBM300PS05-C
PBM300PS05-C
Popis: AC/DC CONVERTER 5.1V 300W
Na skladě: 376 pcs
Stažení: PBM300PS05-C.pdf
PBM300PS15-C
PBM300PS15-C
Popis: AC/DC CONVERTER 15V 300W
Na skladě: 371 pcs
Stažení: PBM300PS15-C.pdf
PBM9M4
PBM9M4
Výrobci: HellermannTyton
Popis: PUSH BUTTON MOUNT
Stažení: PBM9M4.pdf
PBM300PQ07-C
PBM300PQ07-C
Popis: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V 2X12V 300W
Na skladě: 307 pcs
Stažení: PBM300PQ07-C.pdf
PBMCUSLK
PBMCUSLK
Výrobci: N/A
Popis: PROJECT BOARD FOR MCU
Stažení:
PBM9C2
PBM9C2
Výrobci: HellermannTyton
Popis: PUSH BUTTON MOUNT
Stažení: PBM9C2.pdf
PBM300PS12-C
PBM300PS12-C
Popis: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Na skladě: 388 pcs
Stažení: PBM300PS12-C.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety