PBM300PS03-C
XP PowerXP Power
PBM300PS03-C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBM300PS03-C
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 3.3V 300W
Datasheety: PBM300PS03-C.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 329 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 329 pcs
  • Zpráva
Specifikace PBM300PS03-C
Part Number PBM300PS03-C Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 3.3V 300W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 329 pcs Datový list PBM300PS03-C.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
Série PBM Příkon (W) 300W
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Požadováno minimální zatížení No Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Účinnost 80% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 90 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 60A schválení -