JTK2024S15
XP PowerXP Power
JTK2024S15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTK2024S15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 20W
Datasheety: JTK2024S15.pdf
  • Zpráva
Specifikace JTK2024S15
Part Number JTK2024S15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 20W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2808 pcs Datový list JTK2024S15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.6kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Série JTK Příkon (W) 20W
Obal Tube Paket / krabice 6-DIP Module
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Účinnost 89%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 36V Input Proud - výstup (Max) 1.33A