JTK1548S3V3
XP PowerXP Power
JTK1548S3V3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTK1548S3V3
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Datasheety: JTK1548S3V3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace JTK1548S3V3
Part Number JTK1548S3V3 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3101 pcs Datový list JTK1548S3V3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 1.6kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Série JTK Příkon (W) 15W
Obal Tube Paket / krabice 6-DIP Module
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Účinnost 84%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 18V - 75V Input Proud - výstup (Max) 4A