JTE0324S12
XP PowerXP Power
JTE0324S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTE0324S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 3W
Datasheety: JTE0324S12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JTE0324S12
Part Number JTE0324S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 3W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6913 pcs Datový list JTE0324S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série JTE Příkon (W) 3W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatní jména 1470-2928-5 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 81% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 250mA Aplikace ITE (Commercial)