JTE0324D15
XP PowerXP Power
JTE0324D15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JTE0324D15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Datasheety: JTE0324D15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace JTE0324D15
Part Number JTE0324D15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6396 pcs Datový list JTE0324D15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -15V
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série JTE Příkon (W) 3W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 8 Leads
Ostatní jména 1470-2925-5 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 81% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 100mA, 100mA Aplikace ITE (Commercial)