JCA1005S03
XP PowerXP Power
JCA1005S03 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JCA1005S03
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Datasheety: JCA1005S03.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
16 pcs
  • Zpráva
Specifikace JCA1005S03
Part Number JCA1005S03 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3235 pcs Datový list JCA1005S03.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 9V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Série JCA Příkon (W) 10W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatní jména 1470-1770-5 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, OVP, SCP, UVLO
Účinnost 82% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.42A 4.5V - 9V Input
Proud - výstup (Max) 2.42A Aplikace ITE (Commercial)