JCA0648S15
XP PowerXP Power
JCA0648S15 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JCA0648S15
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
Datasheety: JCA0648S15.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
16 pcs
  • Zpráva
Specifikace JCA0648S15
Part Number JCA0648S15 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3662 pcs Datový list JCA0648S15.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 36V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Série JCA Příkon (W) 6W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatní jména 1470-1766-5 Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Účinnost 84% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 36V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 400mA Aplikace ITE (Commercial)