GCU500PS18-EF
XP PowerXP Power
GCU500PS18-EF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GCU500PS18-EF
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M
Datasheety: GCU500PS18-EF.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 633 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 633 pcs
  • Zpráva
Specifikace GCU500PS18-EF
Part Number GCU500PS18-EF Výrobce XP Power
Popis AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 633 pcs Datový list GCU500PS18-EF.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 18V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - Vstup 80 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 7.56" L x 3.30" W x 1.64" H (192.0mm x 83.8mm x 41.8mm)
Série GCU500 Příkon (W) 225W (500W Forced Air)
Ostatní jména 1470-4505 Provozní teplota -40°C ~ 70°C (With Derating)
Funkce Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Účinnost 92%
Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 12.5A 80 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 12.5A