GCU500PS15-EF
XP PowerXP Power
GCU500PS15-EF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GCU500PS15-EF
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M
Datasheety: GCU500PS15-EF.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 540 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace GCU500PS15-EF
Part Number GCU500PS15-EF Výrobce XP Power
Popis AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 540 pcs Datový list GCU500PS15-EF.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - Vstup 80 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 7.56" L x 3.30" W x 1.64" H (192.0mm x 83.8mm x 41.8mm)
Série GCU500 Příkon (W) 251W (501W Forced Air)
Ostatní jména 1470-4504 Provozní teplota -40°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení No
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Účinnost 92%
Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 16.7A 80 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 16.7A
schválení CB, CE, TUV, UL Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
GCU500PS24-EF
GCU500PS24-EF
Výrobci: XP Power
Popis: AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M
Na skladě: 552 pcs
Stažení: GCU500PS24-EF.pdf
RFQ
GCU500PS15
GCU500PS15
Výrobci: XP Power
Popis: AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+