PDUMV20HVNET2
Tripp LiteTripp Lite
PDUMV20HVNET2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PDUMV20HVNET2
Výrobce / značka: Tripp Lite
Popis produktu PDU SWITCHED 208V-240V 20A 7 C13
Datasheety: 1.PDUMV20HVNET2.pdf2.PDUMV20HVNET2.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 121 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
  • Zpráva
Specifikace PDUMV20HVNET2
Part Number PDUMV20HVNET2 Výrobce Tripp Lite
Popis PDU SWITCHED 208V-240V 20A 7 C13 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 121 pcs Datový list 1.PDUMV20HVNET2.pdf2.PDUMV20HVNET2.pdf
Napětí - Vstup 230V Typ PDU (Power Distribution Unit)
Série - Region Použitý International
Ochrana proti přetížení - Typ montáže Rack, Vertical
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Chráněné Media Lines -
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu - Funkce Load Meter
Energie - Proud - Max 20A