PDUMV20HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMV20HVNET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PDUMV20HVNET
Výrobce / značka: Tripp Lite
Popis produktu PDU SWITCHED 208V-240V 20A C13
Datasheety: 1.PDUMV20HVNET.pdf2.PDUMV20HVNET.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 118 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 118 pcs
  • Zpráva
Specifikace PDUMV20HVNET
Part Number PDUMV20HVNET Výrobce Tripp Lite
Popis PDU SWITCHED 208V-240V 20A C13 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118 pcs Datový list 1.PDUMV20HVNET.pdf2.PDUMV20HVNET.pdf
Napětí - Vstup 230V Typ PDU (Power Distribution Unit)
Série - Region Použitý International
Ochrana proti přetížení - Typ montáže Rack, Vertical
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Chráněné Media Lines -
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Aluminum Funkce Load Meter
Energie - Proud - Max 20A
Délka přívodního kabelu 10' (3.05m) Konektor - AC výstup IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Konektor - AC Input NEMA L6-20P schválení CE, NOM, UL
AC Vývody 24
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PDUMV30
PDUMV30
Výrobci: Tripp Lite
Popis: PDU METERED 5-15/20R 24 OUTLET
Na skladě: 331 pcs
Stažení: PDUMV30.pdf
RFQ
PDUMV20-24
PDUMV20-24
Výrobci: Tripp Lite
Popis: POWER STRIP
Na skladě: 793 pcs
Stažení: PDUMV20-24.pdf
RFQ
PDUMV20
PDUMV20
Popis: POWER STRIP 28OUT RACK AMMETER
Na skladě: 662 pcs
Stažení: PDUMV20.pdf
PDUMV20NETLX
PDUMV20NETLX
Popis: PDU SWITCHED 1.9KW 120V 24 5-15/
Na skladě: 149 pcs
Stažení: PDUMV20NETLX.pdf
PDUMV20HV
PDUMV20HV
Popis: PDU METERED 208V-240V 20A 6 C19
Na skladě: 549 pcs
Stažení: PDUMV20HV.pdf
PDUMV20HVNET2LX
PDUMV20HVNET2LX
Popis: PDU SWITCHED 208/230V 20A 7 C13
Na skladě: 115 pcs
Stažení: PDUMV20HVNET2LX.pdf
PDUMV20NET
PDUMV20NET
Popis: PDU SWITCHED 5-15/20R 24 OUTLET
Na skladě: 145 pcs
Stažení: PDUMV20NET.pdf
Popis: POWER STRIP
Na skladě: 557 pcs
Stažení: PDUMV20-72.pdf
PDUMV20HVNET2
PDUMV20HVNET2
Popis: PDU SWITCHED 208V-240V 20A 7 C13
Na skladě: 121 pcs
Stažení: PDUMV20HVNET2.pdf
PDUMV16HV
PDUMV16HV
Popis: PDU SWITCH
Na skladě: 368 pcs
Stažení: PDUMV16HV.pdf
Na skladě: 635 pcs
PDUMV20HVNETLX
PDUMV20HVNETLX
Popis: PDU SWITCHED 3.2-3.8KW 200-240V
Na skladě: 143 pcs
Stažení: PDUMV20HVNETLX.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety