RL0816T-R068-F
SusumuSusumu
RL0816T-R068-F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL0816T-R068-F
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.068 OHM 1% 1/4W 0603
Datasheety: 1.RL0816T-R068-F.pdf2.RL0816T-R068-F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL0816T-R068-F
Part Number RL0816T-R068-F Výrobce Susumu
Popis RES 0.068 OHM 1% 1/4W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1253348 pcs Datový list 1.RL0816T-R068-F.pdf2.RL0816T-R068-F.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série RL Režim panel 68 mOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména 408-1445-2
RL0816T-R068-F-ND
RL0816TR068F
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 68 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Složení Thin Film