RL0816T-R056-F
SusumuSusumu
RL0816T-R056-F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL0816T-R056-F
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.056 OHM 1% 1/4W 0603
Datasheety: RL0816T-R056-F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL0816T-R056-F
Part Number RL0816T-R056-F Výrobce Susumu
Popis RES 0.056 OHM 1% 1/4W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 840097 pcs Datový list RL0816T-R056-F.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série RL Režim panel 56 mOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména 408-1444-1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 56 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Složení Thin Film