0624CDMCCDS-R68MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0624CDMCCDS-R68MC
Výrobce / značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 680NH 15A 7 MOHM
Datasheety: 0624CDMCCDS-R68MC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0624CDMCCDS-R68MC
Part Number 0624CDMCCDS-R68MC Výrobce Sumida Corporation
Popis FIXED IND 680NH 15A 7 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 186916 pcs Datový list 0624CDMCCDS-R68MC.pdf
Typ Molded Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package SMD Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 0624CDMC/DS
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0624CDMCCDS-R68MC-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Metal Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 680nH Shielded Molded Inductor 15A 7 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 15A
Proud - Saturace 18.8A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
06250-C
06250-C
Výrobci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Popis: FAN FILTER IRRIDITE CLEAR 60MM
Na skladě: 5638 pcs
Stažení:
RFQ
Výrobci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Popis: ILLUMINATED SWITCH
Na skladě: 877 pcs
Stažení:
RFQ
06250-B
06250-B
Popis: FAN FILTER ANODIZED BLACK 60MM
Na skladě: 78382 pcs
Stažení: 06250-B.pdf
0624CDMCCDS-6R8MC
0624CDMCCDS-6R8MC
Výrobci: Sumida Corporation
Popis: FIXED IND 6.8UH 4.2A 66 MOHM