0624CDMCCDS-R22MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0624CDMCCDS-R22MC
Výrobce / značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 220NH 22A 3 MOHM
Datasheety: 0624CDMCCDS-R22MC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0624CDMCCDS-R22MC
Part Number 0624CDMCCDS-R22MC Výrobce Sumida Corporation
Popis FIXED IND 220NH 22A 3 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 221551 pcs Datový list 0624CDMCCDS-R22MC.pdf
Typ Molded Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package SMD Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 0624CDMC/DS
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0624CDMCCDS-R22MC-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Metal Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 220nH Shielded Molded Inductor 22A 3 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 22A
Proud - Saturace 36.1A