WW3AFT23R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AFT23R2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW3AFT23R2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.2 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW3AFT23R2.pdf2.WW3AFT23R2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW3AFT23R2
Part Number WW3AFT23R2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 23.2 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 180305 pcs Datový list 1.WW3AFT23R2.pdf2.WW3AFT23R2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Série WW Režim panel 23.2 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 3A 23.2 1% R