WW3AJB2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AJB2R70 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW3AJB2R70
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7 OHM 3W 5% AXIAL
Datasheety: 1.WW3AJB2R70.pdf2.WW3AJB2R70.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW3AJB2R70
Part Number WW3AJB2R70 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.7 OHM 3W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 264412 pcs Datový list 1.WW3AJB2R70.pdf2.WW3AJB2R70.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Série WW Režim panel 2.7 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 3A 2.7 5% B