WW2FT1R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW2FT1R50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.5 OHM 1.5W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW2FT1R50.pdf2.WW2FT1R50.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW2FT1R50
Part Number WW2FT1R50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.5 OHM 1.5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 240604 pcs Datový list 1.WW2FT1R50.pdf2.WW2FT1R50.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Série WW Režim panel 1.5 Ohms
Příkon (W) 1.5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 1.5 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound