WW2FT1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2FT1K20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW2FT1K20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.2K OHM 1.5W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW2FT1K20.pdf2.WW2FT1K20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW2FT1K20
Part Number WW2FT1K20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.2K OHM 1.5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 245009 pcs Datový list 1.WW2FT1K20.pdf2.WW2FT1K20.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Série WW Režim panel 1.2 kOhms
Příkon (W) 1.5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 2 1.2K 1% R