WW2BT5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW2BT5R60
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Datasheety: 1.WW2BT5R60.pdf2.WW2BT5R60.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW2BT5R60
Part Number WW2BT5R60 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 5.6 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 128910 pcs Datový list 1.WW2BT5R60.pdf2.WW2BT5R60.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Série WW Režim panel 5.6 Ohms
Příkon (W) 1.5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 5.6 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound