WW2BT125R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2BT125R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW2BT125R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 125 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Datasheety: 1.WW2BT125R.pdf2.WW2BT125R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW2BT125R
Part Number WW2BT125R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 125 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 132168 pcs Datový list 1.WW2BT125R.pdf2.WW2BT125R.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Série WW Režim panel 125 Ohms
Příkon (W) 1.5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 2 125 0.1% R