WW1FT3R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT3R40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1FT3R40
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.4 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW1FT3R40.pdf2.WW1FT3R40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW1FT3R40
Part Number WW1FT3R40 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.4 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 264006 pcs Datový list 1.WW1FT3R40.pdf2.WW1FT3R40.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 3.4 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 1 3.4 1% R
WW13.41%R
WW13.41%R-ND
WW13.4FR
WW13.4FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 3.4 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Složení Wirewound