WW1FT3R01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT3R01 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1FT3R01
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.01 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW1FT3R01.pdf2.WW1FT3R01.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW1FT3R01
Part Number WW1FT3R01 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.01 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 257593 pcs Datový list 1.WW1FT3R01.pdf2.WW1FT3R01.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 3.01 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 1 3.01 1% R