WW10JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW10JT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 10W 5% AXIAL
Datasheety: 1.WW10JT100R.pdf2.WW10JT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW10JT100R
Part Number WW10JT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 10W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67917 pcs Datový list 1.WW10JT100R.pdf2.WW10JT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Série WW Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 100 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound