WW10JB50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JB50R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW10JB50R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 50 OHM 10W 5% AXIAL
Datasheety: 1.WW10JB50R0.pdf2.WW10JB50R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW10JB50R0
Part Number WW10JB50R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 50 OHM 10W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72011 pcs Datový list 1.WW10JB50R0.pdf2.WW10JB50R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Série WW Režim panel 50 Ohms
Příkon (W) 10W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 10 50 5% B