VM3JBR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JBR500 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VM3JBR500
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL
Datasheety: 1.VM3JBR500.pdf2.VM3JBR500.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace VM3JBR500
Part Number VM3JBR500 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 504515 pcs Datový list 1.VM3JBR500.pdf2.VM3JBR500.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±800ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Série VM Režim panel 500 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 250°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm) Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 500 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound