VM3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VM3JB100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
Datasheety: 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace VM3JB100R
Part Number VM3JB100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 452780 pcs Datový list 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Série VM Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména VM 3 100 5% B