RVC1206FK150K
Přehled produktu
Part Number: RVC1206FK150K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 150K OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: RVC1206FK150K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RVC1206FK150K
Part Number RVC1206FK150K Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 150K OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1027045 pcs Datový list RVC1206FK150K.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.25W, 1/4W
Napětí - Rozdělení 1206 Tloušťka (Max) ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Série RVC
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Výrobní číslo výrobce RVC1206FK150K
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce -
FIFO je 2 Rozšířený popis 150k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±1% Popis RES SMD 150K OHM 1% 1/4W 1206