RVC0805KT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC0805KT75R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RVC0805KT75R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75 OHM 10% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RVC0805KT75R0.pdf2.RVC0805KT75R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RVC0805KT75R0
Part Number RVC0805KT75R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 75 OHM 10% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1339990 pcs Datový list 1.RVC0805KT75R0.pdf2.RVC0805KT75R0.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RVC Režim panel 75 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RVC 0805 75 10% R