RSPF2JT22R0
Přehled produktu
Part Number: RSPF2JT22R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF2JT22R0.pdf2.RSPF2JT22R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSPF2JT22R0
Part Number RSPF2JT22R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 22 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1321139 pcs Datový list 1.RSPF2JT22R0.pdf2.RSPF2JT22R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Série RSPF Režim panel 22 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RSPF 2 22 5% R