RSPF2JT220K
Přehled produktu
Part Number: RSPF2JT220K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 220K OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RSPF2JT220K.pdf2.RSPF2JT220K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RSPF2JT220K
Part Number RSPF2JT220K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 220K OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1178690 pcs Datový list 1.RSPF2JT220K.pdf2.RSPF2JT220K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -200/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Série RSPF Režim panel 220 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 220 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film